• LAT
  • RUS
  • ENG
Phone nr.+371 67996060sekura@sekura.lv

Montāža

Jebkurš logu pircējs, pirmkārt, pievērš uzmanību logu dizainam, formai, krāsai un cenai. Dažkārt tas, cik svarīga ir logu montāža, tiek aizmirsts, tomēr logu energoefektivitāte, drošība un funkcionalitāte ir atkarīga no pareizas logu montāžas.
 
Logu ražošanas tehnoloģijas nepārtraukti tiek pilnveidotas, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību pret laika apstākļu ietekmi, ielas trokšņiem u.c. apstākļiem. Ja logi ir uzstādīti pareizi, tad tiek nodrošināts augstākais komforta līmenis.
 
Kļūdas logu uzstādīšanā var izmaksāt ļoti dārgi – ja logs tiek uzstādīts nepareizi, tad tiek zaudētas gandrīz visas kvalitatīva produkta īpašības. Būtiska ir pareiza loga nostiprināšana ailē tā, lai tas iztur vēja slodzes. Svarīgs ir arī hermētisks savienojums starp logu un sienu, kas nodrošina maksimālu energoefektivitāti.
 
Visu šo iemeslu dēļ iesakām logu montāžu uzticēt profesionāļiem. Vislabāk, ja gan logu izgatavošanu, gan montāžu veic viena uzņēmuma darbinieki: tādējādi tiek nodrošināta gan izstrādājuma, gan montāžas kvalitāte.
 
Logu montāžas veidi:
 
Logu montāža, nostiprinot logu ar montāžas stiprinājumiem ailē Logu montāža, iznesot logu siltinājuma zonā

 

Noderīga informācija


  • LOGU-MONTĀŽAS-BUKLETS.pdf
  • MONTĀŽAS-INSTRUKCIJA.pdf