MŪSU IZVĒLE - LABĀKĀ KVALITĀTE

Logus komplektējam tikai ar pašu labāko – Vācijā ražotu furnitūru Roto NT, kas atbilst drošības, lietojuma, dizaina un izturības augstākajām prasībām.


Roto ir attīstījis verami atgāžamo furnitūru vairākās izstrādājumu paaudzēs un kā līderis tehnoloģiju jomā gadu desmitiem arvien rūpējas par jauniem impulsiem logu un durvju tirgū, orientējoties uz tirgus un klientu vajadzībām.

PVC LOGU DROŠĪBAS FURNITŪRA

Roto NT furnitūra jau bāzes variantā nodrošina augstu drošības līmeni, taču, lai papildus uzlabotu loga pretuzlaušanas funkciju, bāzes furnitūru iespējams sakombinēt ar drošības pretplāksni, pretkustības vidusslēgu un drošības rokturiem (rokturis ar pogu vai rokturis ar atslēgu).


Plastmasas logi ar pretuzlaušanas furnitūru ir viens no visdrošākajiem veidiem, kā pasargāt sevi no nelūgtiem viesiem, jo tie visbiežāk telpās iekļūst tieši caur logu.


Pretuzlaušanas furnitūra neizmaksās dārgi, tomēr tā efektīvi strādā gadījumos, ja mēģina vērtni atlauzt no rāmja, savukārt rokturis neļauj pabīdīt furnitūru. Pretuzlaušanas furnitūra ieteicama, ja plastikāta logi izvēlēti pirmajā vai pagraba stāvā.

Drošības furnitūra, PVC logi- pretkustības vidusslēgs

Pretkustības vidusslēgs

Drošības pretplāksne PVC logi

Drošības pretplāksne

Vērtnes kopskats - pvc logi

Vērtnes kopskats

Drošības rokturis PVC logi

Rokturis ar pogu / atslēgu

PVC LOGU BĒRNU DROŠĪBAS FURNITŪRA

Bērni ir aktīvi pasaules pētnieki, kuriem vienmēr ļoti interesē, kas notiek aiz loga. Mums jārūpējas, lai šī zinātkāre būtu droša un lai bērns nevarētu izkrist pa logu.


Ar bērnu drošības furnitūru aprīkotus logus un balkona durvis vari mierīgi atstāt atvērtus vēdināšanas režīmā, nesatraucoties par bērnu drošību.


Šī atvēršanas sistēma vispirms loga vērtni atgāž (rokturis horizontāli) un tikai pēc tam atver. Slēdzamais rokturis ar cilindru izslēdz iespēju pāriet no atgāšanas pozīcijas uz atvēršanas pozīciju.


Tikai ar atslēgas palīdzību rokturi var pagriezt uz augšu, tādējādi atverot logu. Pārejot atpakaļ uz atgāšanas stāvokli, bērnu loga drošības sistēma atkal ir aktivizēta.


Vienalga vai plastikāta logs ir aizvērts, vai atgāzts - to atvērt var tikai tas, kuram ir atslēga. Un, protams, ka tā nedrīkst nonākt bērnu rokās. Atgāzt - jā, atvērt - nē, tas garantē drošību un vienlaicīgi ļauj vēdināt, logam atrodoties atgāztā pozīcijā.


Tas nemaksā dārgi un jūsu bērns būs pasargāts.

Bērnu drošības furnitūra, plastikāta logi
Bērnu drošības furnitūra, PVC logi
Bērnu drošības furnitūra, plastmasas logi

SIGNALIZĀCIJA PVC LOGIEM

Signalizācija  - plastmasas logi

Par drošības problēmu cilvēki parasti aizdomājas tikai tad, kad ielaušanās gadījums jau noticis viņu pašu vai kaimiņu mājoklī. Visbiežāk garnadži mājā iekļūst caur logu.


Ja plastikāta logi aprīkoti ar signalizācijas sistēmu, tā nostrādā tiklīdz logs tiek atvērts. Signālu iespējams nosūtīt gan uz telefonu, gan apsardzes firmu.


Signalizācijas sistēma ir iebūvēta logā un nav redzama.

EŅĢES PVC LOGIEM

PVC logi tiek komplektēti ar redzamajām eņģēm vai ar slēptajām eņģēm.


Slēptās eņģes piemērotas tiem, kam svarīgs dizains. Šādi PVC logi izskatās perfekti un ir vieglāk kopjami. Ja izvēlēti no iekšpuses krāsaini plastmasas logi, nav jādomā par eņģu uzlikām un to krāsas pieskaņošanu, jo eņģes nav redzamas. Vērtni var atvērt maksimums 100° leņķī, tātad straujas atvēršanas gadījumā netiks bojāta loga aile.

Roto eņģes - PVC logi

Roto NT: Redzamā eņģe vērtnes svaram līdz 130 kg

Roto slēptās eņģes - PVC logi

Roto NT Designo: Pilnībā apslēpta eņģe vērtnes svaram līdz 150 kg

ROKTURI PVC LOGIEM

Roto rokturi tiek izgatavoti no augstvērtīga, pret koroziju noturīga materiāla. Tie apvieno sevī skaistu ārējo izskatu, kvalitāti un ērtumu. Roto garantē pirmšķirīgu tehnoloģiju, kas pārbaudīta pēc RAL standartiem un garantē funkcionalitāti ilgiem gadiem.


Pieejami šādi rokturu veidi:

Roto Line standart rokturi

Roto rokturi - plastikāta logi

Roto Swing rokturi

Roto rokturi - plastmasas logi

Jebkuram rokturu tipam pieejami šādi krāsu toņi:

Roto rokturi - PVC logi

© Copyright 2022 Sekura.lv. All rights reserved.