Sekura

FURNITŪRA PVC LOGIEM

Atbilstoši augstākajiem dizaina un kvalitātes standartiem
.


FURNITŪRA PVC LOGIEM

IESPĒJAS UN PRIEKŠROCĪBAS

Mūsu PVC logi un durvis tiek komplektēti tikai ar pašu labāko – Vācijā ražotu furnitūru Roto NT, kas atbilst drošības, lietojuma, dizaina un izturības augstākajiem standartiem. Roto ir attīstījis verami atgāžamo furnitūru vairākās izstrādājumu paaudzēs un, kā līderis tehnoloģiju jomā gadu desmitiem, arvien rūpējas par jauniem impulsiem logu un durvju tirgū, orientējoties uz klientu vajadzībām.

PVC LOGU DROŠĪBAS FURNITŪRA

Roto NT furnitūra jau bāzes variantā nodrošina augstu drošības līmeni, taču, lai papildus uzlabotu loga pretuzlaušanas funkciju, bāzes furnitūru iespējams sakombinēt ar drošības pretplāksni, pretkustības vidusslēgu un drošības rokturiem (rokturis ar pogu vai rokturis ar atslēgu).


Plastmasas logi ar pretuzlaušanas furnitūru ir viens no visdrošākajiem veidiem, kā pasargāt sevi no nelūgtiem viesiem, jo tie visbiežāk telpās iekļūst tieši caur logu. Pretuzlaušanas furnitūra neizmaksās dārgi, tomēr tā ir ļoti efektīva gadījumos, ja kāds mēģina vērtni atlauzt no rāmja, savukārt rokturis neļauj pabīdīt furnitūru. Šāda furnitūra noteikti ieteicama, ja PVC logi tiek plānoti pirmajā stāvā.

Drošības furnitūra, PVC logi- pretkustības vidusslēgs

Pretkustības vidusslēgs

Drošības pretplāksne PVC logi

Drošības pretplāksne

Vērtnes kopskats - pvc logi

Vērtnes kopskats

Drošības rokturis PVC logi

Rokturis ar pogu / atslēgu

BĒRNU DROŠĪBAS FURNITŪRA PVC LOGIEM

Bērni ir aktīvi pasaules pētnieki, kuriem vienmēr ļoti interesē, kas notiek aiz loga. Savukārt, mums jārūpējas, lai bērns nevarētu izkrist pa logu. Ar bērnu drošības furnitūru aprīkotus logus un balkona durvis var mierīgi atstāt atvērtus vēdināšanas režīmā, nesatraucoties par bērnu drošību. Šī atvēršanas sistēma vispirms loga vērtni atgāž (rokturis horizontāli) un tikai pēc tam atver. Slēdzamais rokturis ar cilindru izslēdz iespēju pāriet no atgāšanas pozīcijas uz atvēršanas pozīciju. Tikai ar atslēgas palīdzību rokturi iespējams pagriezt uz augšu, tādējādi atverot logu. Pārejot atpakaļ uz atgāšanas stāvokli, bērnu drošības sistēma atkal ir aktivizēta.


Vienalga vai plastikāta logs ir aizvērts, vai atgāzts - to atvērt var tikai tas, kuram ir atslēga. Un, protams, ka tā nedrīkst nonākt bērnu rokās. Atgāzt - jā, atvērt - nē, tas garantē drošību un vienlaicīgi ļauj vēdināt, logam atrodoties atgāztā pozīcijā. Tas nemaksā dārgi un jūsu bērns būs pasargāts.

Bērnu drošības furnitūra, plastikāta logi
Bērnu drošības furnitūra, PVC logi
Bērnu drošības furnitūra, plastmasas logi

SIGNALIZĀCIJA PVC LOGIEM

Signalizācija  - plastmasas logi

Par drošību cilvēki parasti aizdomājas tikai tad, kad ielaušanās gadījums jau noticis viņu pašu vai kaimiņu mājoklī. Visbiežāk garnadži mājā iekļūst caur logu.


Ja plastikāta logi aprīkoti ar signalizācijas sistēmu, tā nostrādā tiklīdz logs tiek atvērts. Signālu iespējams nosūtīt gan uz telefonu, gan apsardzes firmu. Signalizācijas sistēma ir iebūvēta logā un nav redzama.

EŅĢES PVC LOGIEM

PVC logi tiek komplektēti ar redzamajām eņģēm vai ar slēptajām eņģēm.


Slēptās eņģes piemērotas tiem, kam svarīgs dizains. Šādi PVC logi izskatās perfekti un ir vieglāk kopjami.


Ja izvēlēti no iekšpuses krāsaini plastmasas logi, nav jādomā par eņģu uzlikām un to krāsas pieskaņošanu, jo eņģes nav redzamas. Vērtni būs iespējams atvērt maksimums 100° leņķī, tātad straujas atvēršanas gadījumā netiks bojāta loga aile.

Roto eņģes - PVC logi

Roto NT

Redzamā eņģe vērtnes svaram līdz 130 kg

Roto slēptās eņģes - PVC logi

Roto NT Designo

Pilnībā apslēpta eņģe vērtnes svaram līdz 150 kg

ROKTURI PVC LOGIEM

Roto rokturi tiek izgatavoti no augstvērtīga, pret koroziju noturīga materiāla. Tie apvieno sevī skaistu ārējo izskatu, kvalitāti un ērtumu.


Roto garantē pirmšķirīgu tehnoloģiju, kas pārbaudīta pēc RAL standartiem un garantē funkcionalitāti ilgam laikam.

Roto Line standart rokturi

Roto rokturi - plastikāta logi

Roto Swing rokturi

Roto rokturi - plastmasas logi

Jebkuram rokturu tipam pieejami šādi krāsu toņi:

Roto rokturi - PVC logi
Sekura

SIA "Sekura stils"

+371 67 99 60 60

sekura@sekura.lv

Juridiskā adrese - Juglas iela 1A - 48, Rīga, LV-1024

Ražotnes adrese - Katlapu iela 7, Ādaži, Rīgas rajons, Latvija, LV-2164

Reģ. Nr.: 40003365514

PVN reģ. Nr.: LV40003365514

Banka: A/S „SEB banka”

Bankas kods: UNLALV2X

Konta Nr.: LV62UNLA0050004771262

Privātuma politika

Personas datu apstrādes noteikumi

© Copyright 2024 Sekura.lv. Visas tiesības rezervētas.